سوالات متداول کاربران ملک باران

لیست کاملی از سوالات اولیه که امکان دارد برای بازدیدکنندگان پیش بیاید در این صفحه آماده نموده ایم، اگر فکر می کنید پرسش دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید.


  پس از ثبت و تایید مشخصات شما در سایت می توانید به پنل کاربری مراجعه کنید در اولین کادر این صفحه گزینه تایید تلفن همراه قرار دارد پس از کلیک روی این گزینه و ورود به صفحه بعد کد 6 رقمی اعلام شده سایت را به شماره پیامکی که در این صفحه مشاهده می نمایید پیامک کنید تا شماره تلفن شما به تایید سایت برسد.
  هرگاه شما اطلاعات خود را در سایت ملک باران ثبت نمودید این مشخصات به جهت تایید و انتشار آنها در قالب تبلیغ و آگهی بنظر مدیریت سایت می رسد که با تایید، آگهی و تبلیغ شما منتشر و در سایت نمایش داده می شود وایمیلی نیز برای شما ارسال میگردد.
  درسمت راست صفحه حساب کاربری شما کادرهایی قرار دارد یکی از این کادرها (پروفایل مشاور املاک) است شما پس از کلیک روی این گزینه به صفحه(فرم تنظیم پروفایل مشاور املاک) وارد می شوید دو کادر تحت عنوان(آدرس کانال تلگرامی و صفحه شبکه اجتماعی) وجود دارد و شما با تکمیل آنها می توانید نشانی کانال تلگرامی و صفحه اجتماعی خود را در ضمن آگهی وتبلیغ اعلام کنید.
  برای ارسال فایل ویدیو از خود جهت معرفی دفتر مشاور املاک و ملکمی توانید در این سایت ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید در این صفحه گزینه پروفایل مشاور املاک را انتخاب نمایید در کادر انتهایی این صفحه گزینه ایی تخت عنوان(لینک معرفی ویدئو) قرار دارد با کلیک روی این گزینه می توانید فایل ویدئو خود را بار گزاری کنید.
  در خصوص تغیر عکس پروفایل شما باید پس از ورود به صفحه اصلی سایت روی کلمه ورود کلیک کنید سپس شماره تلفن رمز کاربری و کد اعلام شده از طرف وب سایت را در کادرها وارد کنید تا به کارتابل کاربری خود وارد شوید و گزینه (عکس من) چنانچه شخصا ملکی را معرفی نموده اید، و درصورتی که مشاور املاک هستین گزینه( عکس مدیر مشاور املاک) کلیک کنید سپس روی گزینه (مرور) کلیک کنید و عکس جدید خود را بارگزاری کنید.
  برای ارسال ویدئو معرفی شما می توانید بعد از ورود به پنل کاربری خود وکلیک روی گزینه (پروفایل مشاور املاک) یا (پروفایل من) کلیک کنید تا وارد صفحه بعد (فرم تنظیم پروفایل) شوید در پایین این صفحه کادری تحت عنوان (لینک معرفی ویدئو آپارات) قراردارد آنچنان که در این کادر مثال زده شده لینک ویدئو خود را معرفی نمایید.
  برای تغیر عکس پروفایل از صفحه اصلی سایت وارد صفحه کارتابل خود شوید در اینجا گزینه عکس من یا عکس مدیر مشاور املاک را انتخاب نمایی پس از آن وارد صفحه(فرم تنظیم) عکس خواهید شد روی کلمه مرور کلیک کنید و عکس جدید خود را انتخاب نمایید.
  برای اینکه شما امکان حذف عکس پروفایل خود را داشته باشید، از صفحه اول سایت به کارتابل کاربری خود وارد شوید در این صفحه از سمت راست گزینه (عکس من) یا (عکس مدیر مشاور املاک) را انتخاب کنید تا وارد صفحه بعد شوید، در اینجا عکس خودتان را مشاهده می نمایید بالای عکس شما گزینه حذف عکس قرار دارد پس از انتخاب وتایید این گزینه عکس شما حذف می شود.
  برای تغیر رمز از صفحه اصلی سایت به کارتابل کاربری خود مراجعه نمایید در سمت راست این صفحه گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کنید در این صفحه 3کادر قرار دارد در کادر اول شماره رمز فعلی خود را وارد کنید، در کادر دوم رمز جدید را وارد نمایید ودر کادر سوم تکرار رمز جدید را ثبت کنید به این ترتیب رمز شما تغییر کرد.