نحوه ثبت نام مشاور املاک

1398/10/13
خلاصه مقاله:

اگر شما دفتر مشاور املاک دارید ونیاز به معرفی و تبلیغات به جهت رونق کسب و کار و در آمد خود را دارید کافی است در سایت ملک باران ثبت نام نمایید. نحوه ثبت نام در این سایت به این


نت تعمیر:تبلیغات تعمیرکارها

نحوه ثبت نام مشاور املاک
اگر شما دفتر مشاور املاک دارید ونیاز به معرفی و تبلیغات به جهت رونق  کسب و کار و در آمد خود را دارید کافی است در سایت ملک باران ثبت نام نمایید.
نحوه ثبت نام در این سایت به این صورت است که کلمه ملک باران را در گوگل جستجو نمایید یا وارد نشانی اینترنتیwww.melkbaran.ir  می شوید، در صفحه اصلی سایت ملک باران  روی گزینه ثبت نام مشاور املاک  در بالای صفحه کلیک نمایید،در اینجا مشخصات کلی شامل نام ونام خانوادگی  نوع ثبت نام، نام مشاور املاک، شماره تلفن همراه ورمز عبور را وارد نموده و پس از آن روی گزینه ثبت نام رایگان کلیک می نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.
در صفحه بعد برای اینکه شماره تلفن همراه شما در سایت تایید گردد روی گزینه تایید تلفن همراه کلیک کنید تا یک کد برای شما نمایش داده شود، حالا این کد را با تلفنی که شماره آن را در سایت ثبت نموده ایید به شماره پیامک اعلام شده از جانب سایت ارسال نمایید.
بعد از تایید شماره تلفن شما در سایت ملک باران روی گزینه پایین آن یعنی ثبت تخصص های من کلیک کنید ودر اینجا تخصص مشاوره املاک خود را اعم از املاک اداری،املاک تجاری و... را وارد کنید اینک شما دارای یک حساب کاربری در سایت ملک باران شدید.


ملک باران

دیگر مقالات از سایت تبلیغات مشاورین املاک ملک باران :

یدک بیست: تبلیغات لوازم یدکی